piątek, 11 stycznia 2013

Kolorowa Samanta

Biustonosz miękki Amstel A122 firmy Samanta z głębokimi miseczkami, z cięciem pionowym i ukośnym, zakrywającymi biust. Wewnętrzne boczne wzmocnienie. Miseczki wykonane z haftu stabilnego. Boczki z elastycznej siateczki. Ramiączka zdobione, odpinane, regulowane z tyłu. 
Do kompletu figi klasyczne b300 i tanga M200.
Dostępny w kolorze zieleni butelkowej.

Aurora A 122 SOFT  biustonosz miękki z bocznym wewnętrznym wzmocnieniem. Miseczka z pionowym i poziomym cięciem,osadzona na wzmocnionym środku. Ramiączka odpinane, zdobione taśmą morelowa, szerokość dostosowana do wielkości miski. Kolor kremowy haftu ozdobiono motywem kwiatowym w odcieniu morelowym.Boczki i tył wykonano z takiego samego haftu jak miseczki. Biustonosz zdobiony morelową, satynową kokardką.  Do kompletu biustonosz Aurora A335, figi typu tanga Aurora M200, figi klasyczne Aurora B400


Passion A331  biustonosz push-up w kolorze różu (fuksji) z głębokimi miseczkami z wewnętrzną kieszonką na wkładkę w dolnej części. Model ten zbiera biust do dekoltu, idealny również dla mniej jędrnych piersi i/lub szerzej rozstawionych.  Biustonosz posiada pionowe i ukośne cięcia miseczek. Miseczki wykończone haftem. Zmysłowo powiększone piersi, komfortowy również dla Pań, które nie lubią eksponować dekoltu.

Sensi A142 SOFT  biustonosz miękki typu balconette, unosi i zbiera biust do dekoltu. Miseczki z pionowym cięciem, z bocznym wewnętrznym wzmocnieniem, wykonane z haftu stabilnego. Ramiączka odpinane, dwukolorowe, zdobione dwustronnie, wykończone taśmą satynową. Tył dwuwarstwowy z siatki i sztucznego jedwabiu, środek z siatki. Do kompletu figi B300 lub tanga M200.

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz :) cieszę się, że zaglądacie :)


Osobę, która codziennie spamuje informuję, że każdy taki wpis będę kasować.
I would like to inform the person who sends a spam everyday that I will be deleted this type of notes.